Jednostránkový web

 

Tvorba webových stránek webová vizitka - onepage web

Proč si vyrobit
jednostránkový web


Vhodná varianta webu například pro představení nového produktu. K hlavnímu webu vytvoříme mikrostránku, kde jej na jedné stránce (bez podstránek) představíme uživateli. Odkaz na tento web uvedeme na svém hlavním webu a na mikrostránku pro zpětnou vazbu uvedeme zase link na hlavní web. Mikrostránka se hodí taky jako hlavní web. Pokud jsem například stolař a stačí mi jednoduchý web s kontaktním formulářem, je tohle řešení ideální a cenově dostupné. 

 

Microsite

Většinou stránka popisující konkrétní produkt s odkazem na hlavní web nebo s možností nákupu daného produktu. Jako příklad uvedu vydání nové knihy. Vytvořím o knize samostatný, jednostránkový web a umístím na něj link na hlavní web, kde bude možné tento produkt zakoupit. Odkaz na mikrostránku můžu rozeslat potenciálním zákazníkům emailem. Web je čistý, týkající se pouze konkrétního produktu. Má samostatnou doménu, neruší jej žádný další obsah, netýkající se popisované knihy. 

 

Jednostránkový web

Jako informační web zcela postačí. Zabývám se například výrobou klíčů, nepotřebuji rozsáhlý web a přesto se chci na webu prezentovat. Jednostránkový web má často i hlavní menu v horní části, jednotlivé odkazy však nesměřují do samostatných stránek ale obsah stránky se posune na požadované místo ve stránce. Stránka je tedy rozdělená na jakési bloky. První může informovat o firmě, další o produktu, následující je kontakt na firmu s mapou. Kliknutím na "Kontakt" v hlavním menu posune stránku na blok s kontaktními informacemi. 

 

One Page Web

Anglický název zažitý pro jednostránkové weby nebo microsite. V překladu doslova "jednostránkový web".

 

Mám zájem o vytvoření webu

Redakční systém pro webové stránky

Chtějte redakční systém

Pro internetové stránky většího rozsahu vždy doporučuji nasadit současně na web redakční systém. Usnadní Vám práci při obsluze webu, výrazně vám pomůže při SEO optimalizaci a umožní sledovat přístupy a statistiky návštěvnosti. Při časté změně obsahu webu vám ušetří ročně tisíce korun. 
 

Redakční systém

Nabídka webhostingu pro Vaše webové stránky

Kvalitní webhosting je základ

K mému webhostingu dostanete SSL certifikát ZDARMA.

Co je vlastně webhosting? Webový server s nonstop připojením k internetu, na kterém jsou uložena Vaše data, e-maily, databáze. Webhosting je nedílnou součástí webové prezentace a je potřeba, aby byl rychlý a kvalitní.
 

Webhosting

Ukázka realizovaných projektů
 

Další projekty