Vytvoření webových stránek

Ať už děláte cokoli, dejte o sobě světu vědět. Webové stránky jsou Vaši vizitkou.

 

Vytvoření osobních nebo firemních webových stránek Ostrava, Frýdek-Místek, celá ČR

Osobní nebo firemní stránky,
e-shop i systém na míru

 

  • Připravil jsem pro Vás seznam nejčastějších typů webů a informace k nim. 
  • Chcete vytvořit web? Kontaktujte mě, prosím. Nabízím i zpětné volání.
  • Jste z daleka? Nevadí. Mám desetiletou zkušenost s externí spoluprací. 

 

Chci vytvořit web

Webové stránky s redakčním systémem

 

Vytvoření multijazyčného webu s redakčním systémem

Multijazyčný web s redakčním systémem

Pokud své stránky hodláte prezentovat ve více jazycích, jsem pro Vás připraven vytvořit multijazyčný web s redakčním systémem (nebo i bez něj). Multi znamená, že jazykových verzí webu můžete mít dva i více. Například hlavním jazykem webu bude čeština a další angličtina a němčina. Více se dozvíte kliknutím na odkaz. 

Multijazyčné stránky 

Vytvoření jednojazyčného webu s redakčním systémem

Jednojazyčný web s redakčním systémem

Hodně oblíbená varianta webů, které pro vás připravuji. Web s redakčním systémem ve kterém máte pod kontrolou obsah stránek, správu galerií a propracovaný systém publikování článků (novinek, blogu, jak si kdo nazve). Více se dozvíte kliknutím na odkaz.

Jednojazyčné stránky 

Web bez nebo s omezenou možností vlastních úprav

 

Vytvoření webu s částečným redakčním systémem

Web s částečným redakčním systémem

Levnější varianta webu a přitom taky často využívaná je web s částečným redakčním systémem. Jedná se o cenově dostupnější web a přitom je zde stále možnost doplňovat web například o fotky nových referencí, přidávat fotografie do galerie v sekci produkty nebo využívat propracovaného systému publikování článků a novinek. Chybí zde vlastně jen správa stránek. Více se dozvíte kliknutím na odkaz.

Web s částečným redakčním systémem

Vytvoření webových stránek bez redakčního systému

Web bez redakčního systému

Chce cenově dostupný web a neplánujete vlastní zásahy do jeho částí? Nebo už teď víte, že plnění a správu webu ponecháte na mě? Pro Vám připravený takzvaný statický web, což je web bez redačního systému. Aktualizaci a údržbu stránek takto ponecháte na mě a vy se můžete věnovat důležitějším věcem. Více se o vytvoření webu bez administračního systému dozvíte kliknutím na odkaz.

Web bez redakčního systému 

Ostatní - Mikrostránka nebo E-shop na míru

 

Vytvoření jednostránkového onepage webu

Mikrostránka / One page web / Webová vizitka

Vhodná varianta webu například pro představení nového produktu. K hlavnímu webu vytvoříme mikrostránku, kde jej na jedné stránce (bez podstránek) představíme uživateli. Odkaz na tento web uvedeme na svém hlavním webu a na mikrostránku pro zpětnou vazbu uvedeme zase link na hlavní web. Mikrostránka se hodí taky jako hlavní web. Pokud jsem například stolař a stačí mi jednoduchý web s kontaktním formulářem, je tohle řešení ideální a cenově snadno dostupné. Příklady webů a další informace zobrazíte kliknutím na odkaz. 

Mikrostránka nebo webovová vizitka 

Vytvoření eshopu na míru

E-shop - Internetový obchod

Chystáte se provozovat internetový obchod? Nejednomu z vás jsem již pomohl vybudovat úspěšný e-shop. Více o e-shopu a možnosti i jeho pronájmu se dozvíte kliknutím na odkaz.

Internetový obchod