Tvorba webových stránek Frýdek-Místek, Ostrava

 

Jmenuji se Tomáš Vlček.Jsem programátor, tvořím pro Vás webové stránky a baví mě pomáhat Vám zviditelnit se. Sám jsem před mnoha léty řešil problém ohledně vytvoření webových stránek, když jsem chtěl svou fotografickou vášeň zprostředkovat ostatním pomocí webového fotoalba. Narazil jsem tehdy na řadu problémů. Od webhostingu, což se projevovalo častou nedostupností webové stránky nebo jejím pomalým zobrazováním, až po nemožnost si vlastními silami aktualizovat obsah stránky. 


Jelikož jsem v té době měl již nějaké zkušnosti s programováním, rozhodl jsem se nastudovat jazyk, používaný při tvorbě webových  stránek, a vytvořit si vlastní web. O něco později vznikla i první verze mého administračního (redakčního) systému


Nyní tvořím a upravuji webové stránky svým stávajícím i novým klientům. Pomáhám jím realizovat své představy, šetřit čas a především pomáhám jim zviditelnit se na internetu. 

 

 

 

 

Miluji pohyb!


Miluji pohyb a tak provozuji rekreačně nejrůznější sporty. K nejoblíbenějším patří turistika, běh, kolo a v zimě lezení po umělých stěnách, snowboard, procházky. V posledních letech jsem propadl zajištěným horským cestám (tzv. ferraty)  a objevil kouzlo vodáctví na divokých řekách v Rakousku a Bosně a Hercegovině. Rád mám dobré jídlo, hodné lidi, respekt a toleranci k druhým, obdivuji stará řemesla, moře atd.

 

Webové stránky na míru

 

 

 

Zavolejte mi 777 612 556

Neutrácejte za volání. Pošlete mi SMS s žádostí o zpětné volání a já se Vám ozvu.

Využijte kontaktní formulář

Ať už chcete vlastní webové stránky a nebo se jenom na něco zeptat, k dispozici je Vám formulář.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.