Tvorba webových stránek Frýdek-Místek, Ostrava

 

Jmenuji se Tomáš Vlček.

 


 

Jsem programátor, tvořím pro Vás webové stránky a baví mě pomáhat Vám zviditelnit se. 

Stejný problém s vytvořením webu

Chtěl jsem vlastní web

Sám jsem před mnoha léty řešil problém ohledně vytvoření webových stránek, když jsem chtěl svou fotografickou vášeň zprostředkovat ostatním pomocí webového fotoalba. Narazil jsem tehdy na řadu problémů. Od webhostingu, což se projevovalo nedostupností webové stránky nebo jejím pomalým zobrazováním, až po nemožnost si vlastními silami aktualizovat obsah webu.

Řešení při tvorbě webu

Učení HTML jazyka

Jelikož jsem v té době měl již nějaké zkušnosti s programováním, rozhodl jsem se nastudovat jazyk, používaný při tvorbě webových  stránek, a vytvořit si vlastní web. O něco později vznikla i první verze mého administračního (redakčního) systému

Pomohu s vytvořením webových stránek

Rád Vám s webem pomůžu

Nyní tvořím a upravuji webové stránky svým stávajícím i novým klientům. Pomáhám jím realizovat své představy, šetřit čas a především pomáhám jim zviditelnit se na internetu. Mám rád čistý a přehledný design webů, na kterých se uživatel snadno a rychle rozientuje.

Miluji pohyb a přírodu!


Miluji pohyb a tak provozuji rekreačně nejrůznější sporty. K nejoblíbenějším patří turistika, běh, kolo a v zimě lezení po umělých stěnách, snowboard, procházky. V posledních letech jsem propadl zajištěným horským cestám (tzv. ferraty)  a objevil kouzlo vodáctví na divokých řekách v Rakousku a Bosně a Hercegovině. Mám rád dobré jídlo, bylinky, hodné lidi, respekt a toleranci k druhým, obdivuji stará řemesla, moře atd.

 

Webové stránky na míru