Redakční systém pro snadnou správu webu


 

Redakční systém pro snadnou správu webu

Proč jej chtít?

Pro internetové stránky většího rozsahu doporučuji současně na web nasadit i redakční systém. Usnadní Vám práci při obsluze webu, výrazně vám pomůže při SEO optimalizaci a také umožní sledovat přístupy a statistiky návštěvnosti. Při časté změně obsahu webu Vám ušetří ročně tisíce korun. 

 

Hlavní části redakčního systému

 

Ukázka správy webu při tvorbě stránek Frýdek-Místek, Ostrava, Severní Morava

Správa stránek webu

Hlavní část redakčního systému je zaměřená na správu obsahu hlavních sekcí a podstránek. Samozřejmostí je snadná SEO optimalizace Vašeho webu.

 

Redakční systém pro snadnou správu webu

Galerie včetně jejich třídění

Již v z základu redakčního systému máte k dispozici správu galerií a to včetně jejich třídění do kategorií. 

 

Redakční systém pro snadnou správu webu

Tvořte články a oživte je fotografiemi

Pomocí redakčního systému snadno vytváříte články, novinky. Se stejnou lehkostí je doplníte o vlastní fotogalerii. Přesvěčte se sami.

 

Redakční systém pro snadnou správu webu

Statistika návštěvnosti

Základní statistika návštěvnosti webu je v ceně redakčního systému. K dispozici máte denní, týdenní, měsíční a roční grafický přehled. Náročnějším zákazníkům doporučuji Google Analytics statistiky, s jejiž integrací na web rád pomůžu. 

 

Částečná administrace - novinky, články

Publikujte novinky nebo články na svém webu. Dejte vědět o chystaných i proběhlých akcích, o nových produktech v e-shopu, o čemkoliv.
Připojte k nich obrázky, vždyť je to tak snadné a pěkné především. Díky administraci webu jsou Vaše stránky stále "živé".
 

Částečná administrace - fotogalerie

Nafoťte své reference, nové produkty nebo cokoliv jiného. Pomocí administrace galerie je snadno umístíte na Váš web a ukážete světu.
Tuto formou administrace často používají stavební firmy, pro které je snadné aktualizovat své reference ihned po jejich dokončení. A není k tomu zapotřebí programátora :)
 

Plná administrace - jednojazyčný web

Sami si tvoříte strukturu webu, vytváříte a upravujete své stránky. Nechybí tvorba novinek (článků), pokročilá správa galerií a podobně.
Díky správě uživatelů je možné zajistit konkrétním lidem přístup jen do určitých částí administrace. Třeba Honza bude mít možnost vytvářet a spravovat články. Eliška se postará o obrázky v galerii referencí, kam bude mít přístup.
 

Plná administrace - multijazyčný web

Sami si tvoříte strukturu webu, vytváříte a upravujete své stránky. Nechybí tvorba novinek (článků), pokročilá editace galerií a podobně.
Díky správě uživatelů je možné zajistit konkrétním lidem přístup jen do určitých částí administrace. Třeba Honza bude mít možnost vytvářet a spravovat články. Eliška se zase postará o obrázky v galerii referencí.

 

Více na CMS NUOVA.cz

 

 

Zavolejte mi 777 612 556

Neutrácejte za volání. Pošlete mi SMS s žádostí o zpětné volání a já se Vám ozvu.

Využijte kontaktní formulář

Ať už chcete vlastní webové stránky a nebo se jenom na něco zeptat, k dispozici je Vám formulář.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie.

V pořádku Další informace