Redakční systém

 

Spolehlivý a snadno použitelný administrační systém pro vaše webové stránky

Snadná správa webu díky
Redakčnímu systému


Pro internetové stránky většího rozsahu doporučuji současně na web nasadit i redakční systém. Ten usnadní vytváření i následné úpravy na webu.
 

Výhody

  • úpravy webu svépomocí
  • výrazná pomoc při SEO optimalizaci
  • snadná správa novinek, galerií, referencí...
  • úspora tisíce korun za programátora
  • spolupráce více uživatelů

 

Použití administračního systému webu má mnoho výhod, které usnadňují a urychlují správu obsahu webu, zvyšují bezpečnost a přináší úspory v nákladech a čase.

 

Chci web s redakčním systémem 

Hlavní části redakčního systému

 

Ukázka správy webu při tvorbě stránek Frýdek-Místek, Ostrava, Severní Morava

Správa stránek webu

Hlavní část redakčního systému je zaměřená na správu obsahu hlavních sekcí a podstránek. Samozřejmostí je snadná SEO optimalizace Vašeho webu.

 


 

Redakční systém pro snadnou správu galerií webu

Galerie včetně jejich třídění

Již v z základu redakčního systému máte k dispozici správu galerií a to včetně jejich třídění do kategorií. 

 


 

Redakční systém pro snadnou správu článků webu

Tvořte články a oživte je fotografiemi

Pomocí redakčního systému snadno vytváříte články, novinky. Se stejnou lehkostí je doplníte o vlastní fotogalerii. Přesvěčte se sami.

 


 

Redakční systém pro snadnou správu webových stránek

Statistika návštěvnosti

Základní statistika návštěvnosti webu je v ceně redakčního systému. K dispozici máte denní, týdenní, měsíční a roční grafický přehled. Náročnějším zákazníkům doporučuji Google Analytics statistiky, s jejiž integrací na web rád pomůžu. 

Varianty redakčního systému

 

Částečná administrace - novinky, články

Publikujte novinky nebo články na svém webu. Dejte vědět o chystaných i proběhlých akcích, o nových produktech v e-shopu, o čemkoliv.
Připojte k nich obrázky, vždyť je to tak snadné a pěkné především. Díky administraci webu jsou Vaše stránky stále "živé".

  

Částečná administrace - fotogalerie

Nafoťte své reference, nové produkty nebo cokoliv jiného. Pomocí administrace galerie je snadno umístíte na Váš web a ukážete světu.
Tuto formou administrace často používají stavební firmy, pro které je snadné aktualizovat své reference ihned po jejich dokončení. A není k tomu zapotřebí programátora :)

  

Plná administrace - jednojazyčný web

Sami si tvoříte strukturu webu, vytváříte a upravujete své stránky. Nechybí tvorba novinek (článků), pokročilá správa galerií a podobně.
Díky správě uživatelů je možné zajistit konkrétním lidem přístup jen do určitých částí administrace. Třeba Honza bude mít možnost vytvářet a spravovat články. Eliška se postará o obrázky v galerii referencí, kam bude mít přístup.

  

Plná administrace - multijazyčný web

Sami si tvoříte strukturu webu, vytváříte a upravujete své stránky. Nechybí tvorba novinek (článků), pokročilá editace galerií a podobně.
Díky správě uživatelů je možné zajistit konkrétním lidem přístup jen do určitých částí administrace. Třeba Honza bude mít možnost vytvářet a spravovat články. Eliška se zase postará o obrázky v galerii referencí.

 

Mám zájem o webové stránky   Více na CMS NUOVA.cz

Ukázka realizovaných projektů
 

Další projekty