Multijazyčný web

 

Vytvoření multijazyčných firemních webových stránek Frýdek-Místek, Ostrava, Severní Mirava

Správná varianta pro web
se zahraniční klientelou


Hodně oblíbená varianta webů, které pro vás připravuji. Web s redakčním systémem ve kterém máte pod kontrolou obsah stránek, správu galerií a propracovaný systém publikování článků (novinek, blogu, jak si kdo nazve). 

 

Jazykové verze na jednom webu

První a nejvíce požívanou variantou webů je takzvaný multijazyčný web. Známe to všichni, někde v rohu webu je vlaječka pro přepnutí stránek na další jazyk. Kliknutím obdržíme stránku v požadovaném jazyce a to včetně přeloženého menu a dalších jeho součástí. Dále se již na webu pohybujeme ve zvoleném jazyce. Dobrá zpráva je, že tuhle variantu zvládá redakční systém, který na Vaše nové stránky nasadím.
 

Jazykové verze webu na samostatných doménách

Méně používaný, spíše u hodně profesionálních webů, způsob prezentace stránek je takový, kdy každá jazyková verze webu je na samostatné doméně. Jedná se vlastně o zcela oddělené weby. I jejich redakční systémy jsou zcela oddělené. Je nutné tedy spravovat i zakoupit dva (i více, dle počtu jazykových mutací) weby. Obvykle i obsah webů bývá často zcela odlišný. Zaměřený na to, jaké zboží je pro danou zemi dostupné a podobně. 

Pokud víte, že Vaše stránky budou ve více jazycích, je multijazyčný web tou správnou volbou. Nevíte-li si rady a nebo chcete s čímkoli poradit, kontaktujte mě.

 

Mám zájem o vytvoření stránek

Redakční systém pro webové stránky

Chtějte redakční systém

Pro internetové stránky většího rozsahu vždy doporučuji nasadit současně na web redakční systém. Usnadní Vám práci při obsluze webu, výrazně vám pomůže při SEO optimalizaci a umožní sledovat přístupy a statistiky návštěvnosti. Při časté změně obsahu webu vám ušetří ročně tisíce korun. 
 

Redakční systém

Nabídka webhostingu pro Vaše webové stránky

Kvalitní webhosting je základ

K mému webhostingu dostanete SSL certifikát ZDARMA.

Co je vlastně webhosting? Webový server s nonstop připojením k internetu, na kterém jsou uložena Vaše data, e-maily, databáze. Webhosting je nedílnou součástí webové prezentace a je potřeba, aby byl rychlý a kvalitní.
 

Webhosting

Ukázka realizovaných projektů
 

Další projekty