Tvorba internetových stránek

 

Vytvoření webových stránek firemních i osobních Frýdek-Místek, Ostrava, Severní Mirava

Tvořím pro Vás
úspěšné webové stránky


Staly se nedílnou součástí našeho podnikání a nejen jeho. Mít svůj web je dnes naprosto samozřejmostí. Je důležité na něm ve stručnosti uvést, čím se zabýváme a co nabízíte. Je dobré navést uživatele k tomu, aby vás kontaktoval. Naplánujete si osobní schůzku, kde mu představíte své produkty či služby.

 

Redakční systém pro snadnou správu webu

Web si můžete nechat vyhotovit s redakčním systémem a nebo bez něj. Popřípadě si svépomocí upravovat jenom některé z jeho dostupných částí jako galerie nebo články. Pokud nevíte, pro kterou variantu se rozhodnout, poradím Vám. 

 

Jedno i multijazyčný web

Pokud se svým webem chystáte oslovit i ne česky hovořící uživatele, je zvykem mít na webu další jazyk. To znamená, že komplet celý web bude v dalším jazyce. Jsou v podstatě dvě cesty, jak toho dosáhnout. A to více jazyky na jednom webu (na jedné doméně) a nebo mít pro každý jazyk samostatnou doménu i webové stránky. Rozhodnutí je na Vás, první varianta je snažší na údržbu. Všechny jazyky máte na jednom místě, pod jedním administračním systémem. Tato varianta je rovněž nejčastější.

 

Mám zájem o vytvoření stránek

Redakční systém pro webové stránky

Chtějte redakční systém

Pro internetové stránky většího rozsahu vždy doporučuji nasadit současně na web redakční systém. Usnadní Vám práci při obsluze webu, výrazně vám pomůže při SEO optimalizaci a umožní sledovat přístupy a statistiky návštěvnosti. Při časté změně obsahu webu vám ušetří ročně tisíce korun. 
 

Redakční systém

Nabídka webhostingu pro Vaše webové stránky

Kvalitní webhosting je základ

K mému webhostingu dostanete SSL certifikát ZDARMA.

Co je vlastně webhosting? Webový server s nonstop připojením k internetu, na kterém jsou uložena Vaše data, e-maily, databáze. Webhosting je nedílnou součástí webové prezentace a je potřeba, aby byl rychlý a kvalitní.
 

Webhosting

Ukázka realizovaných projektů
 

Další projekty