Co o mně říkají klienti?

 

"Tom je příklad kouzelníka, který dokáže vyrobit pěkné, přehledné stránky, během pár dní. Žádné komplikované mišmaše, dokáže je zorganizovat tak, že příchozí rychle najde co potřebuje. To je ale jenom první stránka věci. Druhá mnohdy důležitější, je podpora , kterou Vám poskytuje při jejich provozu (a zde musím vyzdvihnout rychlost jeho odpovědí na danou otázku) Určitě doporučuji, zde si můžete prohlédnout jeho práci: cvak-voda.cz Klady: Dizainově velice pěkné, responzivní (i na mob), rychlá odezva podpory při problému, Zápory: za mě žádné"

— Ing. Petr Sedláček

"Kvalitní práce, super domluva, rychlost, ochota. Pan Vlček naší společnosti programoval 2 weby, do budoucna počítáme s dalším. Děkuji"

— Jan Navrátil

"Našli jsme si firmu pana Vlčka na internetu a mohu napsat že jsme byli celou dobu s jeho profesionálním přístupem velmi spokojeni. Žádná změna o kterou jsme požádali nebyl problém, sám nám v podstatě celé stránky navrhl a vytvořil k naší spokojenosti. I nyní, když už stránky běží, nám je průběžně upravuje podle našich požadavků."

— Igor Přadka

"Rychlost, spolehlivost, profesionalita. Osobní přístup, stránky na míru. Dva weby, dvojí radost :)"

— Alena Knapová

"Na pana Vlčka jsem dostal osobní doporučení a musím říct, že to byla opravdu dobrá volba. Velmi rychlé jednání a domluva. Práce na stránkách byla opravdu velice svižná a dle našich představ. Mohu jen doporučit. Michal Knap"

— Michal Knap

"Perfektně a rychle odvedená práce, jak první verze, tak i drobné následné požadavky na úpravy. Naprostá spokojenost se spoluprací a komunikací, takže jsem se rozhodl i pro hosting pod jednou střechou! Díky za spolupráci!"

— Ing. Petr Nesládek

"Kvalitní práce profesionála. Naše úspěšná spolupráce trvá už téměř deset let a nemáme jediný důvod na tom nic měnit. Výborná komunikace, ochota a flexibilita. Ve vhodnou dobu přijde pan Tomáš s něčím novým, abychom “neusnuli na vavřínech”. Vyhoví vždy všem našim požadavkům (pokud dávají smysl). Kromě jiného máme i rezervační systém na míru, který zefektivnil poskytované služby pro naše klienty. Naprostá spokojenost a rozhodně doporučujeme. Kateřina Čeřovská za tým JS ABACOR"

— Kateřina Čeřovská

"Kvalitní práce, doporučen a zajištěn perfektní webhosting. Můžu doporučit."

— Václav Saniter

"S panem Vlčkem jsem začal spolupracovat před více jak 5 lety. Vysoce hodnotím profesionalitu, zodpovědnost a osobní přístup k nám jako k zákazníkovi. Vzhledem k tomu mohu toho pečlivého programatóra a webdesignera jen doporučit. Jde s dobou a učí se novým trendům."

— Jan Seibert

"Velice solidní programátor. Naše požadavky vždy řeší velice rychle a ochotně a to téměř kdykoliv. Je vždy výhodné když máte " programátora na telefonu " , protože jeho rychlá pomoc nebo i jen rada je velice účinná. Pomůže nejen s tvorbou stránek, ale i např. s jiným SW či HW. Jsme prostě rádi, že ho máme. U něj jsme si totiž jisti, že pomůže. A taky má rád sport a zvířata..."

— Milan celner

"Pan Vlček na míru vytvořil firemní webové stránky zahrnující správu rozsáhlé databáze klientů. Systém je velmi přehledný a uživatelsky příjemný. Po jeho spuštění bylo možné přidávat další potřebné funkce a parametry, pan Vlček reagoval obratem. Velmi oceňuji jednoduchost, přehlednost a intuitivní ovládání všech funkcí I při zobrazení velkého množství údajů. Spolupráci s panem Vlčkem mohu vřele doporučit."

— Bc. et Mgr. Lucie Teresa Šultesová

"Doporučuji, s panem Vlčkem máme navázanou několikaletou spolupráci bez jediného přešlapu. Co slíbí, to splní."

— Pavel Chalupa

"S panem Vlčkem je velice dobrá spolupráce, komunikace. Je vstřícný a rozhodně doporučuji."

— Pierre Silence

"Za firmu Výtahy-Elektro Žižka spol. s r. o. můžu říci, že jsme se spoluprací velice spokojení."

— Veronika Žižková

"Rozhodnutí pro pana Vlčka a jeho firmu na tvorbu webových stránek bylo nelepší rozhodnutí při zakládání mojí firmy. Naprostá profesionalita, flexibilita a jednání na vysoké úrovni. Jsem a doufám, že budu stále spokojen. Kvalita a odbornost, proto doporučuji. Karel Hradil"

— Karel Hradil

"Ochotný, spolehlivý, rychlý, inovativní a kreativní. Vše, co k tvorbě webových stránek potřebujete. Drží tempo s dobou a stává se dobrovolně vaším webovým "údržbářem"."

— Miluše Skulinová

"Doporučuji. Děkuji za tvorbu e-shopu přímo na míru dle mých požadavků. Výborná a rychlá komunikace. Nic nebyl problém. Pšenčík Petr - EXTREM SPORT ZLÍN s.r.o."

— Petr Pšenčík

"Svělý profesionální přístup, rychlá spolupráce. Doporučuji!!!"

— Pavla Janovská

 

Zavolejte mi 777 612 556

Neutrácejte za volání. Pošlete mi SMS s žádostí o zpětné volání a já se Vám ozvu.

Využijte kontaktní formulář

Ať už chcete vlastní webové stránky a nebo se jenom na něco zeptat, k dispozici je Vám formulář.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
*) takto označené údaje, prosím, zadejte.